Grąžinimas/keitimas

Jei nerimaujate dėl prekės dydžio – būtinai pasitarkite su mumis telefonu +370 650 68458 arba el. paštu info@chalatas.lt. Taip pat galima susitarti dėl chalatų pasimatavimo.

Per 7 darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos Jūs galite prekę:

  • Keisti į kitą dydį;
  • Keisti į kitą modelį;
  • Susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus.
    (transporto išlaidos nėra grąžinamos)

Prekių grąžinimo ir keitimo tvarka:

Keičiamos arba grąžinamos prekės negali būti dėvėtos ar kitaip naudotos, turi būti nesugadintos, nepraradusios savo vertės ir pateikiamos originalioje gamintojo pakuotėje, nepraradusioje prekinės išvaizdos. Prekė turi likti su visomis prikabintomis etiketėmis. Prekės ar pakuotės išvaizdos pakitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakitimais.

Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pristatyta adresu Rinktinės g. 15-125, Vilnius. Siųsti galima kurjeriu, paštu arba pristatyti patiems prieš tai susitarus.

Kartu su grąžinama preke turi būti pateiktas “Prekės grąžinimo ar keitimo prašymas” ir pirkimą įrodanti sąskaita.

Chalatas.lt komanda gavusi keičiamą ar grąžinamą prekę, per 14 dienų įsipareigoja informuoti klientą, ar prekė atitiko grąžinimo/keitimo kriterijus. Jei grąžinama/keičiama prekė atitinka šiuos kriterijus, Chalatas.lt komanda įsipareigoja pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus.

Grąžinant kokybišką prekę, išlaidos, sudariusios prekės pristatymą, Pirkėjui nėra grąžinamos. Keičiamą ar grąžinamą prekę Pirkėjas pristato savo sąskaita.

Chalatas.lt komanda turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Įsigytą prekę galite pakeisti į bet kurią kitą tuo metu prekių asortimente esančią prekę, jei jos vertė neviršyja keičiamos prekės vertės.

Prekės su defektais grąžinimo tvarka:

Mes garantuojame savo prekių kokybe, tačiau jeigu Jums buvo parduota prekė su defektais, Jūs turite teisę savo pasirinkimu iš pardavėjo reikalauti pakeisti netinkamos kokybės prekę kita, analogiškos vertės preke, arba atgauti už prekę sumokėtus pinigus. Tokiu atveju, kreipkites į mus telefonu arba el.paštu. Chalatas.lt įsipareigoja apmokėti prekės grąžinimo ar keitimo pašto paslaugas.